top of page
ФОН Навчальний процес ННЦМІ
Учебный процесс ННЦМІ ( ФМИ )
ЗНАК- ДЛЯ ННЦМІ

Навчальний процес

ННЦМІ-LOGO-

Допомагаємо студентам в їх особистому зростанні і РОЗВИТКУ! 

  • Наш ЦЕНТР -приділяє велике значення викладанню і навчанню, щоб студенти могли отримати користь від якісного навчання. Ми прагнемо до постійного вдосконалення своєї якості освіти з метою забезпечення кращої освіти для студентів.  Інформацію та ресурси, що стосуються викладання і навчання , можна знайти на цьому сайті.

КРУГ 3.

Ресурси дослідження ... 

Керівництво факультету зобов'язує викладачів і студентів вести науково-дослідну діяльність з метою підвищення позиції досліджень і розвитку нових технологій.

КРУГ 1

Навчання через дослідження ...

Завдяки науковій діяльності НУКа і його дослідних центрів, навчання , проводиться

через дослідження, незалежно від вибору спеціальності.

Навчальними, або дослідницькими

конференціями (семінарами) займаються наукові керівники кафедр, (співробітники-дослідники), які пояснюють напрямки (тим) наукових робіт і запрошують

студентів з їх досягненнями.

КРУГ  2.

Індивідуальне навчання ... 

Збільшуємо самостійність студентів за допомогою індивідуального навчання: всі студенти мають свою індивідуальну навчальну програму, консультуючись з репетиторами (викладач-дослідник), щоб зробити свій вибір серед безлічі пропозицій в навчанні ..

Навчальний процес ННЦМІ (7 РОКІВ)

Міждисциплінарність

КРУГ 4.

ННЦМІ надає пріоритет фундаментальним знанням і поєднує поглиблене вивчення матеріалу зі знайомством багатьох інших дисциплін.

 

Безліч, різноманітність і організація навчальних курсів, зібраних на 3 кафедрах для навчання, дозволяють студентам досліджувати межі своїх дисциплін і розробляти інтелектуальні підходи з сильною міждисциплінарність.

 

Написання дипломної роботи є одним з найважливіших етапів на здобуття наукового ступеня!

 

Студенти повинні бути ознайомлені з кроками, необхідними для підготовки та подання дисертації на ранніх етапах написання дипломної роботи.

 

На своїх кафедрах ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про процес дипломної роботи від першого проекту до остаточного уявлення .

Академічний календар 

Два семестри та спеціальний термін. Стандартний календар Вуза для навчань. 

1 Семестр

Серпень-Грудень

2 Семестр

Січень-травень

Спеціальний термін

Травень-Серпень

Працюйте, - поки вчитесь!

  • Студенти можуть знаходить роботу (неповного робочого дня) проходячи навчання в університеті.

Випускний незабаром?

  • Якщо ви збираєтеся в цьому році закінчити своє навчання у ВНЗ, зверніться до куратора групи, щоб отримати всі необхідні консультації, щоб все пройшло без проблем.

ФОН Навчальний процес ННЦМІ (2)
bottom of page