top of page
11.png
Учебный процесс ФМИj.jpg
диск.png

Навчальний процес

ННЦМІ-LOGO-(3).gif

Допомагаємо студентам в їх особистому зростанні і РОЗВИТКУ! 

  • Наш ЦЕНТР -приділяє велике значення викладанню і навчанню, щоб студенти могли отримати користь від якісного навчання. Ми прагнемо до постійного вдосконалення своєї якості освіти з метою забезпечення кращої освіти для студентів.  Інформацію та ресурси, що стосуються викладання і навчання , можна знайти на цьому сайті.

КРУГИ 1.png

Ресурси дослідження ... 

Керівництво факультету зобов'язує викладачів і студентів вести науково-дослідну діяльність з метою підвищення позиції досліджень і розвитку нових технологій.

КРУГИ 1.png

Навчання через дослідження ...

Завдяки науковій діяльності НУКа і його дослідних центрів, навчання , проводиться

через дослідження, незалежно від вибору спеціальності.

Навчальними, або дослідницькими

конференціями (семінарами) займаються наукові керівники кафедр, (співробітники-дослідники), які пояснюють напрямки (тим) наукових робіт і запрошують

студентів з їх досягненнями.

КРУГИ 1.png

Індивідуальне навчання ... 

Збільшуємо самостійність студентів за допомогою індивідуального навчання: всі студенти мають свою індивідуальну навчальну програму, консультуючись з репетиторами (викладач-дослідник), щоб зробити свій вибір серед безлічі пропозицій в навчанні ..

Без-имени-1.jpg

Міждисциплінарність

КРУГИ 2.png

ННЦМІ надає пріоритет фундаментальним знанням і поєднує поглиблене вивчення матеріалу зі знайомством багатьох інших дисциплін.

 

Безліч, різноманітність і організація навчальних курсів, зібраних на 3 кафедрах для навчання, дозволяють студентам досліджувати межі своїх дисциплін і розробляти інтелектуальні підходи з сильною міждисциплінарність.

 

Написання дипломної роботи є одним з найважливіших етапів на здобуття наукового ступеня!

 

Студенти повинні бути ознайомлені з кроками, необхідними для підготовки та подання дисертації на ранніх етапах написання дипломної роботи.

 

На своїх кафедрах ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про процес дипломної роботи від першого проекту до остаточного уявлення .

Академічний календар 

Два семестри та спеціальний термін. Стандартний календар Вуза для навчань. 

1 Семестр

Серпень-Грудень

2 Семестр

Січень-травень

Спеціальний термін

Травень-Серпень

Працюйте, - поки вчитесь!

  • Студенти можуть знаходить роботу (неповного робочого дня) проходячи навчання в університеті.

Випускний незабаром?

  • Якщо ви збираєтеся в цьому році закінчити своє навчання у ВНЗ, зверніться до куратора групи, щоб отримати всі необхідні консультації, щоб все пройшло без проблем.

11.png
bottom of page