top of page

                         Шановні студенти, науково-педагогічні працівники, аспіранти та співробітники НУК! 

На період карантину організація навчального процесу відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання. Тому, всі заплановані згідно індивідуального навчального плану заняття, семінари та лабораторні роботи будуть надані студентам дистанційно (онлайн-курси, відеолекції, індивідуальні консультації, вебінари та інше). див.повністю...

ННЦМІ- ONLINE 

info-fmi

-Друзі! Ми раді вам повідомити про те, що наші співробітники працюють над створенням зручною інформаційної платформи, де

спілкування в основному відбуваються в online незалежно від того, де знаходяться

студенти і викладачі. Наш сайт і послуги обміну інформацією орієнтовані на те, що співпраця переважно відбувається в сере-довищі університетського суспільства.

 

Такі інструменти як GROUPS і FILE SHARE дозволяють членам спільноти зберігати і обмінюватися даними для досліджень, архівації та щоденної роботи.

Дистанційне навчання та завдання для студентів 

завдання для студентів

З 12 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року відповідно до Постанови Уряду України та Листа МОН України в усіх освітніх закладах країни запроваджується карантин.

З понеділка 16 березня 2020 року в Національному університеті кораблебудування навчання проводиться за дистанційною формою з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Лекційні, практичні заняття відбуватимуться дистанційно згідно з існуючим розкладом. Участь у дистанційному навчанні обов’язкова для усіх студентів! Присутність студента контролюватиметься викладачем онлайн.

Дистанційне навчання буде здійснюється за допомогою такого програмного забезпечення:

  • на платформі Moodle за посиланням http://de.nuos.edu.ua;

  • на платформі Google Classroom;

  • сервісу ZOOM Cloud Meetings за посиланням https://zoom.us/ або встановивши на своєму гаджеті застосунок ZOOM Cloud Meetings;

  • систем миттєвого обміну повідомленнями (Skype, Viber, WeChat, Telegram та інш.);

  • електронної пошти.

Взаємодія з кафедрами здійснюватиметься через старост академічних груп. Старости мають зв’язатися зі своїм викладачем та отримати інформацію про те, яке забезпечення буде використовуватися викладачами та розповсюдити цю інформацію серед студентів своєї групи!

Важливо! Кожний студент мусить зареєструватися під власним прізвищем та ім’ям українською або англійською мовами для реєстрації присутності на заняттях!

Після завершення карантину кафедрами буде здійснено контроль отриманих під час дистанційного навчання знань.

Усім старостам налагодити зв’язок з кожною з кафедр, де викладаються дисципліни певного курсу, скласти список студентів своєї групи з актуальними номерами телефонів та e-mail та передати до деканату!

Докладна інформація - в деканатах факультетів.

До УВАГИ викладачів! 

Викладачам надати до деканату інформацію про те яке забезпечення використовується для проведення занять. (джерело)

Креативный дизайн

Підпишіться на розсилку ...

Документы Art Suply

Поставити своє питання ...

COVID 19
bottom of page