top of page

Наша мета заснована на наших системних дослідженнях енергетичних систем муніципалітетів та морегосподарських комплексів. Мета полягає у розробці та впровадженні універсальних методів та комплексних програм, які приносять матеріально – фінансову користь суспільству, полегшують обслуговування та покращують економічні результати клієнтів. Ми точно знаємо, що всі люди заслуговують на найкращий і комфортний спосіб життя. Це призводить наші дослідження до практичного впровадження якісних рішень на підприємствах та організаціях!

Пасмурный день
Colorful Building

ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ

Необхідні гранти для розвитку муніципалітетів (для навчання, розвиток та підтримання наукової діяльності, на впровадження систем енергозбереження) підтримують наші ініціативи щодо підвищення якості навчання та покращення результатів прикладних досліджень, які узгоджуються з міськими, державними та науковими стратегіями розвитку.

правительственное ведомство, учреждение

ПРАВА

ЛЮДИНИ

ННЦМІ прагне вести діяльність етично та відповідально. Це включає дотримання міжнародно визнаних прав людини у всіх сферах нашої діяльності.

Тории Гейтс

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ

Кодекс поведінки наших співробітників побудований навколо цінностей, які позиціонують нашу компанію та нашу культуру – відкритості у співпраці, педагогічної досконалості, наукової справедливості та взаємоповаги. 

Пипетка, вставленной в Test Tube

ЕКОЛОГІЧНІ ВКЛАДИ

ННЦМІ впроваджує сучасні та практичні способи мінімізувати вплив на навколишнє середовище при використанні традиційних джерел енергії та продуктів їх переробки, пропонуючи альтернативні рішення та інновації. Зокрема, ми використовуємо нашу програму енергетична та екологічна експертиза, використовуючи наукові рішення з метою розвитку процесів, які є більш стійкими, екологічно безпечними та рентабельними!

bottom of page