top of page
vision-mission-ННЦМІ

Необхідні гранти для розвитку муніципалітетів (для навчання, розвиток та підтримання наукової діяльності, на впровадження систем енергозбереження) підтримують наші ініціативи щодо підвищення якості навчання та покращення результатів прикладних досліджень, які узгоджуються з міськими, державними та науковими стратегіями розвитку.

При отриманні грантів на підвищення якості навчання, розвитку матеріальної бази або для проведення досліджень наша компанія також несе відповідальність за розробку, реалізацію та проведення ініціативи, що підтримується грантом.


ННЦМІ може брати участь у деяких аспектах розробки проектів, а також у проведенні або моніторингу програм підвищення якості.

Грант на покращення якості – це вид гранту, який складається з фінансування ННЦМІ для підтримки обумовлених проектів із систематичних та безперервних дій, що призводять до вимірного поліпшення послуг.

 

Підвищення якості розглядає такі аспекти якості, як наукова компетентність, результати та оцінка процесу, оцінка програми, показники якості та забезпечення якості з використанням методологічно суворих протоколів з кінцевою метою готовності до застосування на практиці.

bottom of page