top of page
ННЦМІ-LOGO
Круговая библиотека

Cтуденту - Студентське життя

Студентське життя

"Студентське життя не обмежується тільки  академічним   процесом, більшість наших студентів отримує унікальні   враження від перебування на території  університету,

 кафедр і лабораторій!"

 

В основі роботи ННЦМІ лежать ключові цінності, які підтримують політику університету і коректну практику забезпечення якості вищої освіти.

Ми активно впроваджуємо і пишаємося цінністю колективної мудрості, зібраної з практики наших співробітників, і їх здатності вирішувати проблеми освітніх і соціальних моментів, в яких вони діють  та  організовують студентів і абітурієнтів!

мц  нук.
Работники газоперерабатывающего завода

Наукові організації ННЦМІ

ЦПДвЕ

A fresh look at energy saving!

Выпускные Caps

Запрошуємо абітурієнтів навчатись

А ви з нами?

Де вчитися, яку професію обрати

Такой заголовок

FLS_logo_high_res_

ВІДВІДУВАННЯ ВНЗ (НУК)

Отримайте досвід- як ННЦМІ готує студентів, та ставайте лідерами у галузі, зустрічайте спільноту людей відданих роботі над обраним шляхом досліджень!

НОВИНИ

Захватив Art

 Дізнайся першим ...
 Будьте в курсі всіх останніх     подій нашого факультету!  

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб підписатися на новини

Інформація відправлена. Дякую!

Керівництво ЦЕНТРУ удосконалює процеси навчання і зацікавлене у створенні сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

 

Завдяки бажанню студентів до творчої самореалізації та успішної методологічної роботи співробітників центра при постійній підтримці керівництва, в Університеті стрімко реалізується програма по духовному і культурному становленні особистості студента.

 

Творчі заходи в Університеті мають хороші, стійкі традиції.

Основними пріоритетами молодіжної політики в Університеті є популяризація здорового способу життя, зайнятість та патріотичне виховання.

+38 (067) 28-13-550;

bottom of page