top of page
vision-mission-ННЦМІ

ННЦМІ прагне вести свою діяльність етично та відповідально. Це включає дотримання міжнародно визнаних прав людини у всіх сферах нашої діяльності.

Права людини - це основні права та свободи, на які мають право всі люди, незалежно від раси, статі, національності, етнічної приналежності, мови, релігії чи будь-якого іншого статусу. Ці права закріплені у Міжнародному кодексі прав людини .

Наш центр підтримує ініціативу, яка закликає компанії узгоджувати стратегії та операції з універсальними принципами в галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією, а також робити дії, що просувають суспільні цілі.

 

Виконуючи свої зобов'язання, ми прагнемо запобігти та пом'якшити несприятливий вплив на права людини в наших програмах діяльності, а також усунути будь-який несприятливий вплив на права людини, який ми можемо ненавмисно викликати або якому ми можемо сприяти. Скрізь, де ми можемо, ми також прагнемо просувати права людини. Наш підхід до ризиків для прав людини базується на міжнародних стандартах, кращих галузевих практиках та експертних оцінках.

Наша відповідальність за дотримання прав людини поширюється на всю нашу діяльність, від лабораторії до закордонних відряджень співробітників , включаючи вимоги ВНЗ.

bottom of page