top of page
Представители деловых кругов

ПРОФІЛІ
КОМПАНІЙ

У цьому розділі представлені деякі профільні компанії, що мають потреби в  випускниках  (НУК ) - ННЦМІ. Скористайтеся цією можливістю і дізнайтесь про свої можливості придбання професії або зробіть огляд  (ще при навчанні), в рамках якого ви знайдете тут багато компаній, які шукають кваліфікованих та компетентних співробітників у цій галузі вже сьогодні.

Ви дослідник і хочете якісно використовувати результати досліджень? Тоді наш новий формат  MAKET розроблений саме для ВАС, адже тепер реальна можливість стати інтрапренером та результативно впроваджувати свої бізнес-проекти у суспільство. Ми орієнтовані на проектне навчання, співпрацю та індивідуальне навчання.

Розширення можливостей. Новий навчальний семестр розпочався! Ви учень і хотіли б зайнятися своїм особистим розвитком? Тоді програма побудови кар'єри може бути саме тим, що вам потрібно: під час навчання ви дізнаєтесь про поточні концепції та підходи до вирішення складних завдань море-господарської галузі, а також у вас буде можливість працювати з одним із наших партнерів у сучасній компанії, реалізуючи інноваційні проекти. Ви також станете учасником мережі випускників НУК, підтримка якої може професійно супроводжувати Вас під час кар'єрного становлення та роботи в організаціях!

Роскошный круизный корабль
bottom of page