top of page
график

Інвестуйте в своє навчання і професійний розвиток

Вчитися, працювати, і знову вчитися працювати!
Коли ви певний час працюєте в сфері освіти і досліджень, необхідно своєчасно, і на постійній основі розширювати власний професійний розвиток. Саме з цієї причини керівний менеджмент факультету пропонує і вам стимулювати особисте зростання і кар'єрну проф-мобільність, використовуючи можливості навчання, які безперечно виведуть вашу кар'єру на новий рівень.


Разом з вже доступним засобом онлайн-навчання, ННЦМІ розробляє і впроваджує індивідуальні і визнані на національному та міжнародному рівні програми навчання. Через онлайн навчання і безпосередньо 

систем очної освіти, ви та ваші співробітники маєте можливість скористатися важливими, і ефективними методами навчання і курсами підвищення кваліфікації в той час, який відповідає вашому графіку.


Фахівці центра розробляють курси навчання з урахуванням накопиченого практичного досвіду університету з впровадженням інноваційних технологій, щоб підготувати нинішніх і майбутніх інженерів для виконання визначених їм унікальних місії. Ці курси сприяють створювати кращих і сучасних фахівців, а також сприяють і нам залишатися продуктивними.

Якщо ви бажаєте підвищити свою проф-кваліфікацію для конкретного проекту, вивчити і зрозуміти масив необхідних технологій, поліпшити атмосферу на робочому місці, (керуючи своєю кар'єрою), фахівці ФМІ та ресурси Нука підтримають ваше прагнення до досконалості. 

Розкажіть нам про свої наміри а ми складемо вам пропозицію!

"Відвідуючи курси і семінари в сфері професійного розвитку, запропонованими сучасними науковими організаціями, вдало застосовую в своїй роботі практичні і оптимізовані технології."

Харитонов М
Харитонов М.Ю
Харитонов М.Ю
Харитнов М.Ю

На фото:(1,2,3,4)

Харитонов.М. - зав. лаб. кафедри СМІіЕМ, співробітник  ЦПДвЕ при НДІ ІП, НДЧ.,  співробітник ВНЗ з 1998 р....  далі >

bottom of page