top of page

 КУРСИ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Навчавльні курси пропонуються для презентацій в офісі вашої компанії:

  • Теми і матеріали курсів розроблені конкретно для вашої організації і охоплюють ключові і різнобічні аспекти;

  • Внутрішнє навчання сприяє якісно підвищити освітній досвід і ефективність діловодства, оскільки співробітники Вузу працюють безпосередньо з вами, щоб детально зрозуміти потреби підприємства, рівень знань і рівнем досвіду колективу.

  • Від Вашої сторони ми очікуємо конструктивної взаємодії з нашими лекторами, щоб отримати саме те, що потрібно, і максимально допомогти розібратися вашої компанії в питаннях конкурентоспроможності та рішень проблем низької кваліфікації кадрів на відповідальних місцях!

  • Навчання групи своїх співробітників використовуючи таку си-

       стему дистанційної освіти буде дешевше, ніж їх відправка                 на навчання. Так само Ви самостійно вирішуєте це відповідно           за вашим власним структурованим графіком.

Вартість залежить від вибору пакета і напрямків (тем), бажаної кількості курсів (днів), і витрат на поїздку інструктора. (Обговорюється при зустрічі)

- Починаючи з 2005 року наш колектив надає якісну послугу навчання для ряду компаній, пов'язаних з питаннями енергозбереження та морської інфраструктури !.

книжный магазин
форма.  КУРСИ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ від ННЦМІ

Дозвольте нам розробити програму для вашої організації!

Уточніть теми, які ви хочете вивчати, і бажану кількість днів навчання, тоді ми сможе якісно налаштувати програми навчання для вас! На підставі вашого вибору ми зробимо Вам пропозицію.

Компьютерные уроки
bottom of page