top of page

Життя факультету, яскраві моменти, історія ...

ФОН ДЛЯ ННЦМІ

Навчально-виховний процес будується виходячи із завдань, визначених Національною доктриною освіти в Україні, Концепцією модернізації освіти, і спрямований на «підготовку кваліфікованого працівника відповідного рівня і профілю, конкурентноздатного на ринку праці, компетентного, відповідального, що вільно володіє своєю професією і орієнтованого в суміжних областях діяльності, здатного до ефективної роботи за фахом на рівні світових стандартів, готового до постійного професійного зростання ».

Жизнь факультета ФМИ. ННЦМІ
НУК-ФМИ-ЛОГ-
 W/R для ННЦМІ
ЦПИВЭ-1-.

Події

ФОТО ДЛЯ ННЦМІ  -СТУДЕНТИ ВИДГУК

ВИПУСКНИКИ  ФАКУЛЬТЕТУ

ФОКУСУВАННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ДЛЯ КРАЩОГО РОЗУМІННЯ ПРОБЛЕМ В ГАЛУЗІ СУДНОБУДУВАННЯ , ЯКІ  СТОЯТЬ ПЕРЕД  ФАХІВЦЯМИ...

«Я хотіла би зосередити своє дослідження на деяких гострих питаннях суднобудування, з якими стикаються фахівці  та

 молодь.

Кінцева мета - стати одним із провідних дослідників у галузі»

ЯНА ТИРОВА

ФОРУМ 2020 НУК КИТАЙ ( ХАРИТОНОВ Ю.Н

Міжнародний форум

Міжнародний форум академічних обмінів «Морські інженерні технології» в експериментальній зоні вільної торгівлі Чжецзян
Час: 2020-12-21 8:41:20 Автор: Департамент досліджень

У заході взяли участь понад 100 осіб з вітчизняних і зарубіжних науково-дослідних (проектних) інститутів морських інженерних технологій, університетів, суднобудівних компаній і компаній, що займаються морським устаткуванням, судноплавних компаній, компаній, що займаються морськими технологіями, відповідних товариств і асоціацій, а також лідерів , експертів і вчених з компетентних відомств.

З тематичною доповіддю на форумі виступив декан факультету морської інфраструктури дтн. проф. Харитонов Ю.М.

ДЖЕРЕЛО 

 

Портрет мужчины

ВИПУСКНИКИ  ФАКУЛЬТЕТА

ВИКОРИСТАННЯ НА ОСНОВІ ДОКАЗІВ ПРАКТИКИ ТА АНАЛІЗУ ДАНИХ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ  ПРОГРАМ 

"Президентська стипендія"

дозволила мені впроваджувати свої амбіції в галузі дослідження програм  та адміністративної практики. Я відчуваю себе добре  та радію просунути свою кар'єру в  службах адміністрування "

АРТЕМ НОСОВ

2015_04_12-10-01_

Шановні колеги та студенти! Вітаю з Днем 100 -річного ювілею нашого ВНЗ! Бажаю здоров'я, благополуччя, творчого натхнення та реалізації ідей!
Декан ФМІ  Ю.М.Харитонов

ПОСВЯТА 2020!

Дорогі наші першокурсники!🥰
Наближається свято! 🎉🎈🎊 Тому готуйте гарний настрій😍, маски 😷 та welcome до великої родини НУК🥳!
До зустрічі!👌

Успешно прошла первая защита квалификационной бакалаврской работы по специальности 144 Теплоэнергетика, специализация – энергетический менеджмент!

23.06.2020  в Национальном университете кораблестроения имени адмирала Макарова на кафедре Системотехники морской инфраструктуры и энергетического менеджмента успешно прошла первая защита квалификационной бакалаврской работы  студентом Кузнецовым Георгием по специальности 144 Теплоэнергетика,  специализация – энергетический менеджмент! 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Щодо звітування про роботу НПП під час карантину (МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИознайомитися

До уваги студентів, викладачів, співробітників НУК ім. адм. Макарова!

Зважаючи на посилення карантинно-обмежувальних заходів в країні та в НУК ім. адм. Макарова, Наукова бібліотека продовжує працювати в дистанційному режимі.

Радимо користуватися інформацією з сайту бібліотеки http://lib.nuos.edu.ua/, інституційного репозитарію eIR NUOS http://eir.nuos.edu.ua/; а також сервісами віддаленого доступу до електронних баз даних https://bit.ly/396Mpi8.

Для організації освітнього процесу під час карантину пропонуємо базу повнотекстових електронних документів Наукової бібліотеки, яка налічує майже 1500 навчальних посібників і методичних вказівок та близько 8000 книг. Отримати ці документи можна за допомогою електронної пошти, надіславши листа з запитом на електронну адресу: tetyana.korolova@nuos.edu.ua.

 

Наукова бібліотека НУК ім. адм. Макарова збирає інформацію про різноманітні відкриті бази даних та освітні матеріали, безкоштовні для користувачів протягом карантину. Детальніше – «Корисні ресурси під час карантину» https://bit.ly/2USlsJB .

 

Контакти: директор Наукової бібліотеки – Тамара Костирко tamara.kostyrko@nuos.edu.ua.

 

Послуги та сервіси:

• Консультації з питань перевірки робіт на наявність текстових збігів/ідентичності/схожості із використанням програмно-технічних засобів – Марина Жигалкіна maryna.kostyrko@nuos.edu.ua.
• Визначення коду УДК – Тетяна Панченко tetiana.panchenko@nuos.edu.ua.
• Консультації з питань користування базами даних та пошуковими системами, публікаційної активності, визначення наукометричних показників – Тетяна Корольова tetyana.korolova@nuos.edu.ua.
• Консультації з питань користування інституційним репозитарієм eIR NUOS, завантаження матеріалів в eIR NUOS, складання списків літератури для акредитації за запитами факультетів та кафедр – Катерина Диндеренко kateryna.dynderenko@nuos.edu.ua
• Консультації та довідки із загальних питань – Світлана Ларенкова svitlana.larenkova@nuos.edu.ua.

 

Пропонуємо слідкувати за новинами на офіційному сайті Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова http://lib.nuos.edu.ua/ та сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/libnuk.

1 / 1

Please reload

bottom of page