top of page
vision-mission-ННЦМІ -ПРОГРАМИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ВІДПОВІДНОСТІ

Відповідність вимогам ВНЗ
У рамках університетської програми дотримання нормативних вимог ННЦМІ стверджує, що всі працівники візьмуть на себе відповідальність за нашу практику дотримання нормативних вимог щодо навчання.

Програма дотримання нормативних вимог ННЦМІ є спільним зобов'язанням колег - від вищого керівництва до наймолодших співробітників, включаючи аспірантів. Наші програми навчання та прикладних досліджень були розроблені таким чином, щоб позитивно виходити за рамки нормативних вимог у разі потреби та побажань клієнтів, партнерів, учнів чи співробітників. Очікується, що всі колеги візьмуть на себе відповідальність за дотримання нормативних вимог та сумлінно виконуватимуть усі завдання.

 

Ми постійно вдосконалюємо нашу внутрішню політику та впроваджуємо необхідні та якісні рішення для вжиття негайних заходів при виявленні потенційних порушень та їх виправлень.

 

Ми пропонуємо гарячу лінію щодо дотримання нормативних вимог, політику відкритих дверей та захист у разі неякісного відношення як у процесі навчання так і при професійній співпраці.

У співробітників ННЦМІ є додатковий онлайн веб-ресурс для розгляду та вирішення проблем, пов'язаних з роботою та навчанням.


Офіс ННЦМІ - це місце, де співробітники та колеги ВНЗ, будь-якої посади, можуть отримати інформацію, та рекомендації, які допоможуть їм зрозуміти та вирішити робочі питання.


Керівництво ННЦМІ може діяти неформально, незалежно та нейтрально, не захищаючи будь-яку сторону, а виступаючи за справедливе вирішення питання.

Наша програма відповідності спирається на відкриті інформаційні джерела, такі як:
"Статут університету"; "Діючі правові акти"; "Посадову інструкцію" - в межах, визначених трудовим та цивільним законодавством України та ін.

bottom of page