top of page

Керівник Центру морської інфраструктури д-р техн. наук, проф. Ю. Харитонов в рамках програми наукового стажування в Китайської народної республіці  (.)

Release time: December 21, 2022  | Source: Chinese Society and Еducational and scientific center of marine infrastructure

Професор Харитонов Ю.М., який знаходиться на науковому стажуванні у Китайській народній республіці, відвідав лабораторний комплекс з питань адитивних технологій.

   Ю. Харитонов  (праворуч), д-р техн. наук, проф керівник навчально-наукового Центру     морської інфраструктури

В процесі  обговорення питань співробітництва визначені основні напрямки наукових досліджень та впровадження відповідних технологій у суднобудівній галузі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З обох сторон відмічена актуальність підготовки фахівців з матеріалознавства та фахівців -технологів  за даним напрямком розвитку інноваційних технологій.

Харитонов Ю.-CHINA2023
Професор Харитонов Ю.М. з питань адитивних технологій.
Харитонов .Ю.Н -Китай 2023 (NEW) -напрямки наукових досліджень.
Не подобаєтьсяТак собідобреВідмінноЧудово!
Якорь 1

Науково - технічна література в наукових установах  

Release time: January 12, 2023  | Source: China Taizhou University and Еducational and scientific center of marine infrastructure

Важливим етапом наукової стажировки є ознайомлення з наявною науково-технічною літературою в різних навчальних закладах та наукових установах Китайської народної республіки. 

 Ю. Харитонов ,  д-р техн. наук, проф керівник навчально-наукового Центру     морської    інфраструктури НУК.

За графиком стажування проф. Харитонов Ю.М.  відвідав та відпрацював у бібліотеці Тайчжоуського  університету, бібліотечний фонд якого налічує більш ніж 8 млн. найменувань за різними напрямками наукових досліджень.

 

Харитонов - у бібліотеці Тайчжоуського університету
Не подобаєтьсяТак собідобреВідмінноЧудово!
 • Facebook
 • YouTube
Якорь 2

 LoТ технології. Ningbo Spey Technology Co., Ltd

Release time: January 18, 2023  | Source: China Ningbo Spey Technology Co., Ltd and Еducational and scientific center of marine infrastructure

У відповідності до розкладу наукового стажування проф. Ю.Харитонов відвідав компанію Ningbo Spey Technology Co., Ltd., яка є провідним підприємством у галузі високоточного лиття.

 (прапворучЮ. Харитонов ,  д-р техн. наук, проф керівник навчально-наукового Центру     морської    інфраструктури НУК.

Особливістю в діяльності компанії є впровадження інтелектуального керування в технологічні процеси. 

 

Kharytonov 2023 -Ningbo Spey Technology Co., Ltd.j
Особливістю в діяльності компанії є впровадження інтелектуального керування в технологічні процеси. (Харитонов Ю.Н -China 2023)

Рішення щодо Енергоефективності ґрунтуються на скороченні енергоспоживання за допомогою інтелектуальних технологій, таких як інтелектуальне освітлення, системи HVAC та програмне забезпечення для управління енергоспоживанням. Це не лише знижує експлуатаційні витрати, а й сприяє екологічній стійкості.

 Харитонов Ю.Н- Рішення щодо Енергоефективності....

За результатами ознайомлення з виробництвом та технологічними процесами зі спеціалістами компанії були обговорені питання впровадження ІоТ технологій, постановки на підприємстві системи енергетичного менеджменту, а також напрямки  подальшого науково-технічного співробітництва.

Не подобаєтьсяТак собідобреВідмінноЧудово!
 • Facebook
 • YouTube
Якорь 3

Моделі формування технологічних платформ

Release time: February 17, 2023  | Source: China and Еducational and scientific center of marine infrastructure

«Механізми трансферу науково-технічних розробок в галузі морських технологій».

проф. Ю.Харитонов в період 17-18 лютого прийняв участь та виступив з докладом у науково-технічній конференції - семінарі «Механізми трансферу науково-технічних розробок в галузі морських технологій».

 

Ю.Харитонов семінарі «Механізми трансферу (2).
проф.. Ю. Харитонов семінарі «Механізми трансферу.

За планами наукового стажування та з метою ознайомлення з перспективними моделями трансферу інноваційних технологій, існуючими     моделями розвитку інноваційних та технологічних парків, технологічних інкубаторів, індустріальних парків, лабораторій та наукових центрів,

Ю. Харитонов семінарі «Механізми трансферу (4).

а також моделей формування технологічних платформ подальшого розвитку наукової діяльності та впровадження результатів наукових досліджень у виробництво

Харитонов Ю.Н Формування технологічної платформи

Формування технологічної платформи - складний і безперервний процес, що вимагає ретельного планування, виконання та адаптивності. Успішні платформи часто розвиваються з часом, щоб відповідати мінливим вимогам ринку та технологічним досягненням.

Не подобаєтьсяТак собідобреВідмінноЧудово!
 • Facebook
 • YouTube
Якорь 4

Лекції. Чжухайський філіал університету Сунь Ятсена

Release time: February 20, 2023  | Source: China and Еducational and scientific center of marine infrastructure

Одним із запланованих заходів наукового стажування проф. Ю.Харитонова було читання лекції для студентів факультету морських технологій Чжухайського філіалу університету Сунь Ятсена

Досягнення в галузі технологій та поточні дослідження продовжують розширювати можливості стійких джерел енергії у підводному середовищі.

 

Ю. Харитонов -(2) Чжухайського філіалу університету Сунь Ятсена.j
Проф. Ю.Харитонов - Чжухайського філіалу університету Сунь Ятсена.

Проф. Ю.Харитонов ознайомив студентів із перспективними джерелами енергії для підводних технічних засобів.

"Досягнення в галузі акумуляторних технологій призвели до створення більш енергоємних та довговічних батарей."

Не подобаєтьсяТак собідобреВідмінноЧудово!
 • Facebook
 • YouTube
Якорь 5

Сучасні технології платформи Shipbuilding 4.0

Release time: February 18, 2023  | Source: China  Ningbo Mingwei Information Technology Service Co., Ltd. and Еducational and scientific center of marine infrastructure

Сучасні технології платформи Shipbuilding 4.0 дозволяють створювати принципово нові судна, які спроможні виконувати різноманітні функції в автоматизованому режимі.

До таких суден слід відносити безекіпажні судна різного цільового призначення. Відповідні наукові питання та прикладні аспекти проектування і використання таких суден були предметом вивчення проф. Ю.Харитоновим під час його наукового стажування в Китайській народній республіці за запрошенням  Ningbo Mingwei Information Technology Service Co., Ltd.

 

Mykolayiv-Ningbo 2023! Харитонов Ю.М (2).
Mykolayiv-Ningbo 2023! Харитонов Ю.М

В період 17-18 лютого 2023 року проф. Ю.Харитонов ознайомився з досягненнями найпотужнішої в світи фірми по проектуванню та створенню безекіпажних суден HSTP.

Не подобаєтьсяТак собідобреВідмінноЧудово!
Shipbuilding 4.0 platform technologies
Якорь 6
bottom of page