top of page
гуманітарна  НУк

Слава Україні!!! 

 26/03/2022р. отримали чергову партію гуманітарної допомоги. Ще раз, від імені всього нашого колективу, висловлюемо слова признання та подяки нашім друзям та партнерам, котрі зібрали та доставили до нас ці в край необхідні речі.

ДЖЕРЕЛО: https://www.facebook.com/infocenterNUK/posts/4831193036993460

 Разом до перемоги!!!

проф.дтн Харитонов Ю.М

Професор  Харитонов Ю.М.  бере участь у розвантаженні гуманітарної допомоги... 

3 КВІТНЯ

nuk volonter 3 april

Друзі! 
Днями отримали черговий вантаж з Чернівців, дякуємо нашім друзям та партнерам Віталій Смандич та Oleksandr Tur !! Зараз ваша допомога вкрай необхідна та важлива для всіх нас!!!

29 березня до Миколаєва прибув черговий вантаж...

гуманітарна  від 29 03 2022

Гуманітарний штаб НУК продовжує свою активну співпрацю з волонтерськими організаціями та громадськими об’єднаннями з Буковини та Європи!

29 березня до Миколаєва прибув черговий вантаж з Чернівців. Більшу частину якого - продукти харчування, медикаменти, дитячи речі та іграшки ми обов’язково передаймо миколаївським міським лікарням №1 та № 3 , а також дитячим будинкам сімейного типу.

Від імені адміністрації та колективу НУК імені адмірала Макарова щиро дякуємо за підтримку та допомогу у ці складні часи нашим друзям та партнерам:

Подяка голові Чернівецької військової адміністрації Сергію Осачук

Подяка першому заступнику голови Чернівецької військової адміністрації Богдану Ковалюку

@kovaljukb

Подяка директору департаменту охорони здоров’я Олегу Чорному

@oleg.chornuj.9

Допомога Буковини

Разом ми не переможні!!!Усе буде Україна!!!

4 КВІТНЯ

volonter NUK 4april

Від імені адміністрації та гуманітарного штабу НУК ім. адмірала Макарова висловлюємо щиру подяку Всеукраїнської громадської організації "Поруч" та ГО «Київська міська організація ветеранів урядового зв’язку» , які також активно займаються волонтерською діяльністю і вже не вперше доставляють до нас гуманітарний вантаж. В кінці минулого тижня вони зібрали та привезли у Миколаїв чергову допомогу для мешканців нашого міста! Дякуємо,друзі! Працюємо,далі буде!
@ГО "Поруч"
@ГО "Київська міська організація ветеранів урядового зв'язку"

ранковий подарунок небажаннийне
гуманітарна допомога 4
гуманітарна допомога 5
гуманітарна допомога 7
bottom of page