top of page

ННЦМІ | НОВИНИ

Політика щодо ЗМІ

Ці правила діють для підтримки основної місії ННЦМІ з досліджень, освіти та розвитку. Наша мета полягає в тому, щоб студенти, викладачі та інші члени спільноти здійснювали свою діяльність не порушуючи конфіденційність та взаємоповагу, інші юридичні аспекти, залишаючись при цьому незалежними для відкритого спілкування із засобами масової інформації.

Доступ до Центру
Представники ЗМІ мають наперед отримати дозвіл на зйомку, репортаж чи пряму трансляцію з території ННЦМІ. Це включає отримання попереднього дозволу від відповідного представника ВНЗу для входу в корпус університету, офіси, лабораторії або аналогічні приміщення з метою репортажу.

Щоб дізнатися про майно університету, зв'яжіться із відділом комунікацій університету.

Для отримання інформації про ННЦМІ звертайтесь до відділу зовнішніх зв'язків.
Представники ВНЗу можуть обмежити місця для телевізійного мовлення/прямого мовлення.

Прямі трансляції перед входом до корпусу університету заборонені, крім дозволеного.
ЗМІ мають паркуватися у спеціально відведених місцях.
Гуртожитки закриті для ЗМІ, крім дозволеного уповноваженим представником ВНЗу.

ЗМІ повинні заздалегідь отримати дозвіл від University Communications, щоб робити фотографії корпусів ВНЗу зовні для цілей новин.

Керівництво ННЦМІ підтримує ініціативи з використанням зображень та рекламних роликів про ННЦМІ для використання у ЗМІ.
ННЦМІ залишає за собою право відмовити чи обмежити доступ до офісу та/або вимагати пред'явити наявність камер чи звітів.
Відділ новин ННЦМІ відповідає за забезпечення того, щоб повідомлення про ННЦМІ відповідали основним вимогам та іншим правилам щодо конфіденційності пацієнтів.

Висвітлення подій
Заходи, відкриті для публіки, зазвичай відкриті для засобів масової інформації; однак деякі заходи в офісі можуть бути закриті для ЗМІ через брак місця, міркувань безпеки або переваг виступаючого або спонсора(ів) заходу.

Засоби масової інформації, які бажають відвідати захід, організований співробітниками ННЦМІ, повинні заздалегідь зв'язатися з організатором заходу (організатор заходу буде зазначено у прес-релізі та/або у списку заходів у календарі)
ЗМІ, які бажають відвідати захід, організований студентами ННЦМІ, мають заздалегідь зв'язатися з відділом комунікацій.
ЗМІ повинні дотримуватися будь-яких обмежень, пов'язаних із записом; Телекамери, фотокамери та звукозаписне обладнання можуть бути заборонені на заході або мати обмежений доступ, якщо про це просить промовець або спонсор.
ЗМІ можуть попросити сісти/встати до секцій, призначених для представників ЗМІ.
ЗМІ можуть використовувати матеріали заходу, розміщені на загальнодоступному веб-сайті ННЦМІ, за умови, що вони належним чином вказані.

Ексклюзив і справедливість
ННЦМІ залишає за собою право надавати ексклюзивне освітлення історії і публікувати інформацію в певних джерелах на основі історії, аудиторії і суджень співробітників по зв'язках з громадськістю і керівництва. Це також відноситься до оглядових статей, коментарів і інших функцій, призначених для новинних організацій, для аудиторії яких контент буде найбільш актуальним.

Платне просування
Бувають випадки, коли для ННЦМІ розумно забезпечити проїзд, проживання або живлення для журналістів, відвідуючих ННЦМІ або  університетські заходи. У таких випадках слід заздалегідь отримати схвалення від офісу ННЦМІ.

Оскільки багато міжнародних коштів масової інформації пов'язані з урядами іноземних держав, будь-які подарунки, відшкодування витрат, поїздки, проживання або живлення, які їм надаються, мають бути заздалегідь схвалені відділом комунікацій ННЦМІ або ВНЗу, щоб гарантувати, що університет дотримується Закону про боротьбу з корупцією за кордоном.
Мають бути чіткі відмінності між платною рекламою і діяльністю по зв'язках зі ЗМІ, спрямованою на створення не-залежного освітлення ННЦМІ або університету.
Платна реклама на підтримку інституціональної діяльності і цілей допустима і, як правило, здійснюється   на рівні відповідальної особи  представника ННЦМІ .

Ми на зв'язку

  • Facebook
bottom of page