top of page

Міжнародна діяльність КаПри

CADMATIC провела міжнародну зустріч користувачів

15 червня 2017 року у навчально-дослідному інституті Новітньої корабельної інженерії та морської кібернетики «НКІ» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне засвоєння факультативного курсу з програмування на мові PHP студентам групи 3651.

 Протягом весняного семестру 2016-2017 навчального року студенти групи 3651 Факультету морської інфраструктури прослухали навчально-тренінговий факультатив «Програмування на мові PHP. Базовий курс», який викладав завідувач лабораторії НДІ «НКІ» О.О. Кудін. Студенти отримали практичні уміння та навички розробки програмного забезпечення на мові програмування PHP. Контрольною роботою для слухачів факультативу була розробка Web-сайту з динамічними сторінками. При виконанні контрольної роботи студенти показали високий рівень знань і творчі здібності.

Сертифікати вручав директор навчально-дослідного інституту Новітньої корабельної інженерії та морської кібернетики «НКІ», завідувач кафедри морського приладобудування, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор Юрій Даниїлович Жуков. Він звернув увагу студентів на важливість отримання спеціальних умінь та навичок, вивчення та засвоєння нових знань, а також удосконалення вже набутих знань для підвищення конкурентоспроможності студентів на світовому ринку праці.

Студенти подякували викладачу О.О. Кудіну за нові знання та навички, які вони здобули у процесі навчання, а також за індивідуальний підхід до кожного студента.

В наступному навчальному році на базі навчально-дослідного інституту Новітньої корабельної інженерії та морської кібернетики «НКІ» планується проведення серії навчально-тренінгових факультативів з основ корабельної інженерії, морської кібернетики і мов програмування для студентів нашого університету та студентів інших вищих навчальних закладів, які бажають отримати нові знання, уміння та практичні навички.

Міжнародна діяльність КаПри
bottom of page