top of page

SMART PORT та ВІМ-технологій в різних портах країн світу..........

В рамках проекту факультету морської інфраструктури щодо науково-технічного співробітництва з підприємствами та організаціями морегосподарського комплексу наприкінці травня відбулась зустріч декана факультету д-ра техн. наук, проф. Ю. Харитонова з генеральним директором ТВО «Грінтур-екс» А.Білоусовим, заступником головного інженера підприємства – А. Гавріловим та головним спеціалістом відділу кадрів – О.Товстоног.

На зустрічі були обговорені актуальні питання подальшого розвитку підприємств портової галузі України. Про перспективи впровадження новітніх технологій морського просторового планування, SMART PORT та ВІМ-технологій в різних портах країн світу доповів проф. Ю.Харитонов. Генеральний директор А.Белоусов наголосив про необхідність запровадження цих технологій та висловив актуальність питань підготовки спеціалістів підприємства з даних напрямків.

Сторони домовились про подальші спільні дії та вирішили підготувати відповідний договір про науково-технічне співробітництво, який включатиме,також, питання навчання та перепідготовки спеціалістів підприємства на факультеті морської інфраструктури Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

ТВО «Грінтур-екс»  -ФМІ (1).

Прикладом співробітництва підприємства з факультетом слід вважати підготовку за магістерським курсом заступника гол. інженера А. Гаврилова , випускна магістерська робота якого була відмічена призовим місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020 року.

ТВО «Грінтур-екс»  -ФМІ (2)
bottom of page