top of page

ФОРУМ

"Правила спілкування на форумі"

1

—  фмі, нук

1. Загальні положення:

1.1. Форум є відкритим майданчиком спілкування для всіх жителів інтернету. Для створення тем та повідомлень на форумі необхідна реєстрація на проекті. Доступ до форуму не обмежений, якщо правила розділу, підрозділу, теми або статус учасника форуму (бан, заборона на публікацію повідомлень) не затверджують зворотного.

1.2. Будь-який розділ, підрозділ або тема форуму можуть мати свої, додаткові правила. Вони повинні бути схвалені адміністрацією форуму або її представниками. Ці правила мають статус не менший ніж дані правила форуму і дотримання ним обов'язково.

1.3. У випадках конфліктів між правилами форуму і додатковими правилами або між додатковими правилами різних частин форуму слід пам'ятати, що правила менших частин форуму мають пріоритет над правилами великих. Таким чином правила конкретної теми мають пріоритет над правилами підрозділу, правила підрозділу над правилами розділу, а правила розділу над правилами форуму.

1.4. Всі повідомлення відображають виключно думки їх авторів. Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень користувачів даного Форуму.

1.5. Мовою спілкування на Форумі є російська.

1.6. Керівництво форуму залишає за собою право надання, на свій розсуд, подій, явищ і учасникам форуму статусу виключення з правил форуму. Статус виключення при цьому може носити будь-який характер на розсуд керівництва форуму.

1.7. Реєстрація на проект має на увазі повне і беззастережне прийняття всіх правил сервісів, в тому числі і цих правил, а також їх виконання.

1.8. Адміністрація залишає за собою право змінювати дані правила в будь-якого ступеня в будь-який момент часу без згоди та оповіщення учасників форуму.

1.9.1.10. Незнання Правил не звільняє користувача від відповідальності за їх порушення.

1.11. Даний форум є постмодерованим, тобто публікація повідомлень користувачів відбувається відразу ж, а їх модерування - пізніше. Таким чином, на Форумі тимчасово можуть бути присутніми повідомлення, які не є допустимими з точки зору адміністрації або правил Форуму.

1.12. При порушенні учасниками форуму його правил, модератори самостійно визначають ступінь порушення і мають право діяти на свій розсуд: видаляти, переміщати або редагувати повідомлення і теми; видавати усні попередження, позбавляти можливості писати повідомлення і позбавляти доступу на форум, але на строк не більше 7 днів.

1.13. Всі спірні питання в трактуванні даних правил вирішуються представниками адміністрації (модераторами, Супермодератори і адміністраторами) в односторонньому порядку.

bottom of page