top of page
vision-mission-ННЦМІ  -ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

Фінансова допомога

Общая комната

Чи бажаєте ви зробити подарунок?

Підтримка студентів, стимулювання новаторських досліджень, пошук рішень соціальних проблем – ваші подарунки ННЦМІ сприятимуть позитивним змінам та підвищенню якості освіти.

Ви надаєте фінансову допомогу, яка сприяє розвитку держави!

Маючи спонсорську та благодійну підтримку фонд ННЦМІ може запропонувати свою допомогу кожному учневі, який проходить навчання у ННЦМІ, та відповідає необхідним вимогам.
Такий внесок сприяє можливості здобуття максимально якісної освіти міжнародного рівня, доступним для здібних та талановитих студентів, дослідників - експериментаторів, аспірантів, для претендентів на наукові ступені!


Ви стаєте частиною реактивної спільноти яка здатна вирішувати потреби суспільства!
У міру того, як потреби студентів змінюються, подарунки до фонду ННЦМІ дозволяють співробітникам центру створювати та безпосередньо надавати пріоритетну підтримку тим напрямкам, яких вони найбільше потребують, обов'язково з урахуванням побажань спонсора! Наш фонд на постійній основі максимально надає різні види підтримки (технічні та консультаційні) як студентам, які зіткнулися з непередбаченими складнощами, так і багатьом обласним центрам та містам України, які сміливо освоюють фінансові вкладення закордонних грантів, що були отримані, в результаті розробки та впровадження ряду важливих муніципальних програм співробітниками нашого центру!
На сьогоднішній день з урахуванням економічних наслідків пандемії наш фонд ще більше потребує допомоги.

Бажаєте підтримати вітчизняних вчених?

Усі ваші пожертвування у фонд дійсно важливі та необхідні для нас. Здебільшого вони будуть спрямовані на розвиток навчальних програм – щоб навчальні матеріали залишалися актуальними та інноваційними, а НУК був передовим флагманом вищої освіти. Також частина фінансування спрямовується на підтримку працездатності застарілих приладів, що використовуються в дослідницьких ї наукових практиках!

 

Ви так само підтримуєте учнів поза стінами навчального закладу, адже багато наших учнів є представникам провідних організацій муніципалітету, які збагачують практичний студентський досвід і дозволяють учням проявляти свої творчі здібності на виробництві, створювати довгострокові партнерські співтовариства та набувати лідерських якостей.


Подарунок онлайн
Зробіть сміливий подарунок сьогодні та почніть свою історію інвестиції в майбутнє! Додайте інформацію з побажанням задати вектор вкладення своїх коштів у будь-що, наприклад:  пожертвування для корпоративного подарунка співробітникам центру, для розвитку наукових напрямів роботи ННЦМІ, вкладення в нові дослідження або дослідження, що знаходяться на практичній стадії рішень, спонсорування додаткового навчання, або ін.
Вказати направлення своїх пожертв можна надіславши нам свої пропозиції на електрону пошту,  позначивши в темі листа бажаний пріоритет вкладу.
   
Також ми можемо створити для ВАС чеки, що підлягають сплати, але для цього Вам також необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для ВАС засобом!

Ми є відкритою організацією, тому завжди надаємо максимально необхідну інформацію та гарантуємо найвищу якість послуг з подальшою інформаційною та технічною підтримкою!
 
Пріоритетно ВАШ ДАР буде спрямований на підвищення різноманітності та інклюзивності нашого центра та ВНЗ, для надання допомоги майбутнім поколінням отримувати унікальний, практичний та інноваційний досвід освіти!

bottom of page