top of page
vision-mission- ННЦМІ - ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА

Головна  > Наші цілі > Внутрішня політика

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА 

Ballot for Elections_ НАЯВНІСТЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ННЦМІ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ В УКРАЇНІ ТА В МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ

Державна політика завжди впливає на нашу здатність якісно задовольняти потреби клієнтів та забезпечувати найвищу якість робіт. Багато аспектів нашої діяльності стикаються з перешкодами наприклад - отримання доступу до досліджуваних об'єктів, взагалі немає допомоги в оновленні матеріальної бази,- тому нажаль доводиться користуватися застарілим обладнанням, нерідко доводиться вести ділові переговори з технічно-некомпетентними керівниками підприємств, трапляються випадки з проблемами захисту інтелектуальної власності та ін.


З цієї причини ми завжди прагнемо брати участь у  відкритих діалогах з важливих питань стосовно висвітлювання діяльності нашої організації, де необхідний вплив державної політики, щоб роз'яснювати наші погляди на деякі важливі питання .

Ми маємо великі знання в галузі енергозбереження та безліч ідей (проектів) щодо підвищення ефективності нормативних показників ПЕР , а також глибокий погляд на проблеми муніципалітетів та на тематичні освітянські програми.

 

Ми вважаємо, що своєчасна участь у державних програмах та відкритих суспільствах є важливо для центру, якщо вона здійснюється законним та прозорим чином.


Деякі аспекти ННЦМІ спрямовані на просування інтересів нашої компанії, безвідносно особистих політичних уподобань та приналежності будь-якого з наших співробітників, посадових осіб чи керівників. Вони регулюються надійними внутрішніми процедурами, розробленими для узгодження цих зусиль з пріоритетами ВНЗ, державної політики, та іншими законодавствами, зокрема міжнародними.

 

Центр має свою програму навчання та звітності для забезпечення дотримання усіх допустимих вимог ВНз та законодавства України!

bottom of page