top of page
ННЦМІ -ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ

     Цифрова трансформація

  • Сьогодні - вже навіть складно уявити форму керівництва в тому числі і вузівських, яка не ототожнює інфраструктуру, засновану на гнучких і відкритих галузевих стандартах, з інноваційними і чуйними консультаційними послугами як для студентів, абітурієнтів так, і для викладачів, співробітників!

  • Цифрові трансформації наприклад забезпечують прямий та оперативний зв'язок з керівництвом   і представниками ВНЗу в цілому ! Пропонуючи взаємодію і платформу, що базується на Інтернеті, цифрові технології також забезпечують зв'язок при дистанційних програмах навчання (online).

 

  • ВНЗ досить продуктивно використовує сучасні цифрові технології, однак короткострокові незручності в роботах цих систем мають місце.

  • У сфері цифрової трансформації (діджеталізаціі) керівництво ННЦМІ завжди приділяє особливу увагу оптимізації діяльності ефективного впровадження it- інновацій для всіх співробітників які задіяні в процесах навчання, прагнучі максимально комфортно забезпечувати доступ бажаючих до необхідних інформаційних ресурсів.

 ДЕЯКІ ПОНЯТТЯ О ДІДЖ-ЦІІ
bottom of page