Verification: 6d422e620a02746d
 
НУК-ФМИ-ЛОГ-12.gif

студенту Студентське життя

Студентське життя

- "Студентське життя не обмежується тільки  академічним процесом, більшість наших студентів отримує унікальні враження від перебування на території  університету,

кафедр і лабораторій!"

Работники газоперерабатывающего завода

Наукові організації факультету

ЦПДвЕ

A fresh look at energy saving!

Выпускные Caps

Запрошуємо абітурієнтів навчатись

А ви з нами?

Де вчитися, яку професію обрати

Такой заголовок

FLS_logo_high_res_edited.jpg

ВІДВІДУВАННЯ ВНЗ (НУК)

Отримайте досвід- як факультет готує студентів, та ставайте лідерами у галузі, зустрічайте спільноту людей відданих роботі над обраним шляхом досліджень!

НОВИНИ

Захватив Art

Дізнайся першим ...
Будьте в курсі всіх останніх подій нашого факультету!

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб підписатися на новини

Інформація відправлена. Дякую!

Керівництво факультету удосконалює процеси навчання і зацікавлене у створенні сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

 

Завдяки бажанню студентів до творчої самореалізації та успішної методологічної роботи співробітників факультету при постійній підтримці керівництва, в Університеті стрімко реалізується програма по духовному і культурному становленні особистості студента. Творчі заходи в Університеті мають хороші, стійкі традиції. Основними пріоритетами молодіжної політики в Університеті є популяризація здорового способу життя, зайнятість та патріотичне виховання.

+8 (063) 492-84-57  (ДЕКАНАТ)