ННЦМІ-LOGO-(3).gif
ПОДМЕНЮ

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВИПУСКУ МАГІСТРІВ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ЛОГІСТИКА»

На кафедрі морської логістики факультету морської інфраструктури 16 березня 2018 рокувідбулися урочистості з нагоди випуску магістрів зі спеціалізації «Логістика» (спеціальність «Менеджмент»).

Урочистості розпочалися зі вступного слова завідувача кафедри Казарєзова А.Я., продовжив проректор  Трушляков Є.

Від імені випускників виступив Гончаренко О.Ю., подякувавши викладачам, близьким та друзям за підтримку й віру в кожного. Він побажав, щоб кожен випускник знайшов роботу, яка буде приносити матеріальне та моральне задоволення.

15 випускників отримали кваліфікацію «Магістр з логістики». Серед них дипломи з відзнакою одержали Бородкіна М.О., Голубчик О.О., Гусєва-Божаткіна В.А,  Митрохіна А.Є. та  Нікітенко А.В.

Перше місце за підсумками конкурсу магістерських атестаційних робіт здобула  магістерська робота Гончаренка О.Ю., за що він був нагороджений почесною грамотою.

На врученні були присутні викладачі, співробітники, близькі та друзі, які теж привітали випускників.

Випуск магістрів зі спеціальності «Логістика».

На кафедрі морської логістики факультету морської інфраструктури 02 червня 2017 року відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів зі спеціальності «Логістика.

Урочистості розпочалися з вітального слова завідуючого випускної кафедри морської логістики доктора технічних наук, професора Казарєзова Анатолія Яковича

З привітальним словом також виступив ректор Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктор технічних наук, професор Рижков Сергій Сергійович, який звернувся з теплими та мудрими словами до випускників, надихнувши новоспечених магістрів на великі звершення та достойні справи.

Від імені випускників зі словами вдячності виступив Лук’янчук Павло Іванович, який подякував викладачам, близьким та друзям за підтримку й віру в кожного, побажав всім відчути себе щасливими, а також наголосив, що слід пам'ятати що родина, друзі й університет чекають від відпускників дещо більшого, ніж просто професійних успіхів.

На врученні були присутні викладачі, співробітники, близькі та друзі, які теж привітали випускників.

Проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.03060107 «Логістика»

Згідно наказу МОН України № 172-А від 9 лютого 2017 року «Про проведення акредитаційної експертизи» в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова в період з 13 по 15 лютого працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.03060107 «Логістика» у складі д.е.н., проф. Горошкової Л.А. та д.е.н., проф. Сухацького М.П. Комісією було підписано висновки, які опубліковані на офіційному сайті НУК.

Please reload