Verification: 6d422e620a02746d
 
 

Історія КаПри

 

 

           

                                                      Кафедра морського приладобудування була заснована у 1992 році.

 

 

 

        За цей період кафедра динамічно розвивається на базі наукових та промислових лабораторій за напрямками: «Прилади і системи орієнтації та навігації», «Бортові вимірювально-обчислювальні комплекси» і «Системи імпульсної рефлектометрії».                        

       Кафедра проводить наукові дослідження в галузі вимірювально-обчислювальної техніки, приладів і систем (у тому числі в рамках міжнародних проектів з університетами Китаю та деякими закордонними організаціями приладобудівного профілю) з метою подальшого втілення та використання розроблених систем на підприємствах України. На кафедрі проводяться випробування нових приладів та систем. Створено міжгалузевий центр метрологічного забезпечення поліметричних систем.

      При кафедрі активно працює студентське наукове товариство «Сатурн». Студентські проекти та розробки приймають участь у міжнародних виставках та науково-технічних конференціях.
У навчанні студентів-приладобудівників беруть участь головні фахівці університету, серед яких доктори та кандидати технічних наук.


                                                                                          Молоде покоління обирає КаПри!